שירותי נוטריון בפתח תקווה

במקרים רבים אתם נדרשים להציג אישור רשמי של נוטריון, ולצורך כך אתם זקוקים לחתימה מגורם מוסמך. הדרישה הזו תעלה, למשל, בעת הגשת בקשה לקבלת אזרחות זרה, או כאשר אתם מגישים את מועמדותכם ללימודים אקדמיים בחו"ל. שירותי נוטריון בפתח תקווה הם כל מה שאתם צריכים כדי לספק את הדרישה הזו, שכן זהו הנוטריון שמוסמך לבצע תרגום בין שתי שפות, ולאשר בחתימתו את ההתאמה המלאה בין שפת המקור לתרגום הסופי.

עוד שירותי נוטריון בפתח תקווה

בנוסף לתרגומים, שירותי נוטריון בפתח תקווה עשויים להידרש גם במצבים אחרים, למשל כאשר נדרש אישור לצוואה. אם כן, לפני שאתם מבצעים תרגומים או כותבים צוואה, בהחלט רצוי להבין מה מבקש הצד השני, מה אתם אמורים להציג והאם יש צורך באישור נוטריוני. במידה וכן, שימו לב שאתם מפקידים את המשימה רק בידיו של נוטריון מוסמך הפועל בכפוף לכל האישורים וההסמכות שנקבעו בחוק. בהתאם תידרשו לשלם על השירות שלו סכום קבוע שהוגדר במסגרת החוק, ומחייב את כלל הנוטריונים.

אודות המחבר


עו

עו"ד לירז ראש

לייעוץ מקצועי ללא עלות:


תחומי התעסקות:
נוטריון

לקוחות ממליצים:

יחס מקצועי אישי אמין וזמין
דרך לירז ביצעתי שתי עסקאות נדל"ן – מכירה וקניה, לירז ליוותה אותי במשך כחצי שנה. לירז נתנה יחס מקצועי אמין ובטוח והייתה זמינה בתדירות גבוהה – בנוסף ענתה על כל שאלה שעלתה במוחי. ממליץ בחום רב!
Avi

משרד מאוד יפה שנותן הרגשה טובה
הגעתי למשרדה של עו"ד לירז ראש דרך המלצה מאוד חמה. טופלתי בצורה הכי מקצועית והכי טובה שיכולתי לבקש , לירז ראש הינה עו"ד ובן אדם משכמו ומעלה, מקצועית ביותר לא מתפשרת על כלום ועושה את הכל שהלקוח ייצא מרוצה מאוד ונותנת יחס אישי וחם ממש כמו משפחה. אני ממליץ בחום.

Milo
פרטים נוספים