עורך דין לדיני תעבורה ברמת גן

ישראלים רבים מבצעים עבירות תעבורה שונות, מחניה שלא על פי החוק דרך נהיגה במהירות מופרזת ועד נהיגה תחת השפעת אלכוהול. בחלק מהמקרים מדובר בעבירות קלות שמחייבת תשלום קנס, כדוגמת חניה במקום אסור. הבעיה מתחילה כשמדובר בעבירות מורכבות יותר המלוות בקנסות גבוהים, בנקודות שליליות, בשלילת רישיון ובמקרים קיצוניים גם במאסר. האם אתם זקוקים לשירותיו של עורך דין לדיני תעבורה ברמת גן במצבים מהסוג הזה, ואיך תדעו לבחור את האדם הנכון בזמן הנכון?

מצבים בהם נדרש עורך דין לדיני תעבורה ברמת גן

אפשר למנות כמה וכמה מקרים שבהם מומלץ להיעזר בידע ובניסיון של עורך דין לדיני תעבורה ברמת גן, והנה רק כמה דוגמאות בולטות:

1 – אם נתפסתם נוהגים במהירות גבוהה מהמותר, עורך דין תעבורה עשוי לסייע בהקלה על העונש ואף בביטול האישום המלווה בקנס גבוה ואף בשלילת רישיון לזמן ממושך.

2 – אם נתפסתם נוהגים תחת השפעת אלכוהול רישיונכם עשוי להישלל, ואם הייתם מעורבים בתאונת דרכים שבה נפגעו בני אדם אחרים, העונש עלול להיות חמור במיוחד.

בנוסף, גם מי שהיה מעורב בתאונת דרכים ונפגע יוכל להיעזר בעורך הדין לקבלת פיצוי כספי, והייעוץ המשפטי יכול לסייע גם במצבים שבהם העבירה קלה יחסית אבל העונש עליה כולל גם חיוב בנקודות וקנס כספי גדול.

איך בוחרים עורך דין לדיני תעבורה?

אם אתם זקוקים לשירותיו של עורך דין לדיני תעבורה ברמת גן, חשוב להתמקד בעורך דין שזוהי ההתמחות שלו. במילים אחרות, גם אם אתם מכירים עורך דין מצוין בדיני משפחה או שכן שמכיר חבר שמכיר עורך דין פלילי מעולה, רצוי להתמקד בעורכי דין המנוסים בעבירות תעבורה בפרט. זאת משום שהניסיון הרב שלהם מאפשר להם לאתר פרצות ולזהות תקנות שעשויות לסייע לכם. היום מקרים בעבר שבהם עורכי דין זיהו כשלים במצלמת מהירות מסוימת או באופן הטיפול בעבירה תעבורה אחרת, וכך הובילו להפחתה ניכרת בעונשו של הנהג, ואף לביטול העבירה.

מתי כדאי לפנות לעורך הדין?

כלל אחרון וחשוב במיוחד: אם אתם זקוקים לשרותיו של עורך דין לדיני תעבורה ברמת גן, מומלץ לפנות לקבלת השירות מוקדם ככל האפשר. רבים מאמינים שיוכלו להתמודד עם האתגר בעצמם אבל מוצאים את עצמם במצב בעייתי כשהניסיונות שלהם לגבור על המערכת נכשלים. כך הם פונים לייעוץ משפטי כדי לערער על ההחלטה שהתקבלה, בעוד פניה לעורך דין מבעוד מועד הייתה יכולה לחסוך להם המון זמן ומשאבים. אם תפעלו נכון ומראש, לכם זה בוודאי לא יקרה.

 

לא נמצאו עורכי דין בתחום התעבורה.

תפריט נגישות

יש לכם שאלה?

מלאו פרטים ונחזור אליכם