עורך דין ונוטריון בפתח תקווה

נוטריון בפתח תקווה

הנוטריון הינו עורך דין פעיל בעל ותק של 10 שנים לפחות, אשר הוסמך ע"י משרד המשפטים לשמש כנוטריון. עו"ד לירז ראש מוסמכת כנוטריון.

הנוטריון מוסמך לאשר, לאמת ולערוך מסמכים משפטיים . מסמכים נוטריוניים הינם בעלי משקל ראייתי מכריע מפני שאישור נוטריוני למעשה מאמת את נכונותו של המסמך ו/או את האותנטיות שלו.

שירותי הנוטריון

לנוטריון סמכויות רבות למתן אישורים המוגדרות בחוק הנוטריונים ובתקנות שהותקנו על פיו.

להלן סוגי האישורים הניתנים ע"י הנוטריון:

מחלקת שירותים נוטריונים

אנו מעניקים את כל שירותי הנוטריון, במקצועיות, במהירות וביעילות במשרדנו, בבית הלקוח ובחו"ל:

עלות השירות הנוטריוני

עלות השירות הנוטריוני קבוע בדין, ובהתאם לתקנה 4 לתקנות הנוטריונים (שכר שרותים), תשל"ט 1978, הוא מתעדכן ב-1 בינואר של כל שנה.

לנוחיותכם קישור ל-שכר הנוטריונים.


נוטריון הוא גורם מקצועי שקיבל את ההסמכה ואת האישור החוקי לאשר מסמכים משפטיים, ואף לערוך אותם. במקרים מסוימים הוא יתבקש לאמת את החתימה שלכם על הסכם, לאמת ייפוי כוח או לאשר פעולות מסוימות, ובנוסף הוא מאשר תרגום של מסמכים שונים, לרבות דוחות כספיים, תעודות לידה או גיליון ציונים ממוסד אקדמי. מאחר ואישורים אלה מחייבים בבית המשפט, אין ספק שנדרש עורך דין ונוטריון בפתח תקווה, ואין ספק שעל הנוטריון להיות אדם שהוסמך לכך.

רישיון עורך דין ונוטריון בפתח תקווה

עורך דין ונוטריון בפתח תקווה הוא זה שרשאי לאמת חתימות, הסכמים, צוואות ותעודות למיניהן, אבל כדי לקבל את הסמכות הזו הוא נדרש לעמוד בכמה דרישות בסיסיות. בין השאר הוא אמור להיות עורך דין בעל ותק של 10 שנים לפחות, וכן הוא אמור לעבור השתלמות ייעודית. ועדת הרישיונות במשרד הפנים היא זו שדנה בבקשה להעניק רישיון לעורך הדין, ובהנחה שהיא אכן מעניקה לעורך הדין את ההיתר החוקי – יש לו את מלוא הסמכות להעניק שירותים נוטריוניים ללקוחותיו. שימו לב שאחת הדרישות המרכזיות ביותר, וזו בוודאי לא הפתעה גדולה – היא שהנוטריון חייב להיות אדם בעל עבר נקי, ללא רבב.

עורך דין ונוטריון בפתח תקווה – לטיפול בצוואה

בין השאר, עורך הדין רשאי לטפל בצוואות, לערוך אותן ולאמת אותן. מאחר ונוטריון הוא אדם שנחשב לרשות ציבורית – יש לו את כל הזכות לאשר צוואה מתוקף החוק. עם זאת, עורך דין ונוטריון בפתח תקווה חייב לוודא כי הצוואה נקבעה מתוך רצונו החופשי של המצווה, וכן שהוא מבין את המשמעויות הנלוות להחלטות שקיבל ולצוואה שהגדיר. דרישות אלה יכולות להגיע בכתב או בעל פה, כאשר המצווה הוא זה שנדרש לאשר את ההלימה המלאה בין הבקשות של המצווה – לבין תוכנה של הצוואה.

איך בוחרים עורך דין ונוטריון בפתח תקווה?

לבחירת עורך דין ונוטריון בפתח תקווה רצוי להתמקד במי שיש לו רישיון לעסוק בתחום על פי החוק, ובמי שיש לו את הניסיון ואת הידע הרלוונטיים לכם, בין אם מדובר בתרגום משפטי או באישור הסכם. שימו לב שהמחיר שנקבע לכם אינו שונה מהמחירון הקבוע בחוק, שכן מחירון זה מחייב את כל הנוטריונים באשר הם. הוא קובע את התעריף שיש לגבות לכל שירות, מה שמבטיח תעריפים זהים ואחידים לכלל הלקוחות, בהתאם לשירות הדרוש להם כמובן.

אודות המחבר


עו

עו"ד לירז ראש

לייעוץ מקצועי ללא עלות:


תחומי התעסקות:
נוטריון

לקוחות ממליצים:

יחס מקצועי אישי אמין וזמין
דרך לירז ביצעתי שתי עסקאות נדל"ן – מכירה וקניה, לירז ליוותה אותי במשך כחצי שנה. לירז נתנה יחס מקצועי אמין ובטוח והייתה זמינה בתדירות גבוהה – בנוסף ענתה על כל שאלה שעלתה במוחי. ממליץ בחום רב!
Avi

משרד מאוד יפה שנותן הרגשה טובה
הגעתי למשרדה של עו"ד לירז ראש דרך המלצה מאוד חמה. טופלתי בצורה הכי מקצועית והכי טובה שיכולתי לבקש , לירז ראש הינה עו"ד ובן אדם משכמו ומעלה, מקצועית ביותר לא מתפשרת על כלום ועושה את הכל שהלקוח ייצא מרוצה מאוד ונותנת יחס אישי וחם ממש כמו משפחה. אני ממליץ בחום.

Milo

מאמרים נוספים:

יפוי כח נוטריוני

בס"ד יפוי כח הינו מסמך המעניק הרשאה לצד ג' (השלוח, מיופה הכח) לפעול בשם מייפה הכח (השולח) הבסיס המשפטי ליפויי הכח הינו חוק השליחות התשכ"ה...

עריכת צוואה בפני נוטריון

בס"ד ישנן מספר דרכים לעריכת צוואה, אחת מהן הינה צוואה בפני רשות, בהתאם לסעיף 22 לחוק הירושה. סעיף 22 (ז) לחוק הירושה מקביל את הנוטריון...

רישום זכויות בנכס

בס"ד שירות רישום לבעל זכות בנכס בעלי נכסים בתל אביב? הנכם בעלי בשורה משמחת השירות החדש שהשיק אגף רישום והסדר מקרקעין באמצעות לשכת רישום המקרקעין...
פרטים נוספים