עורך דין ביטוח לאומי

עורך דין ביטוח לאומי

ייפוי כוח מתמשך

רוב הישראלים פונים לביטוח לאומי לגמרי לבד. הם מגישים בעצמם תביעה להכרה בנכות או לקבלת גמלה, או שהם מנסים להתמודד בעצמם עם חוב שנגזר עליהם מסיבה כזו או אחרת.

אלא שרבים מוצאים את עצמם בפני אתגר לא פשוט. הבירוקרטיה המורכבת והעמידה מול גורם גדול כל כך הם שהופכים את הסיטואציה לקשה למדי, וכך הם מתייאשים, מרימים ידיים ומקבלים את דחיית התביעה או את החוב הגדול כעובדה מוגמרת.

עם זאת, ייעוץ משפטי וליווי של עורך דין המתמחה בהתמודדות עם ביטוח לאומי יכול לייעל את התהליך כולו ולשפר את התוצאות שתתקבלנה.

התביעות המרכזיות מול ביטוח לאומי

החוקים והתקנות הפכו את ההתמודדות עם ביטוח לאומי לאתגר הישרדות של ממש, ובכלל זה אפשר למנות שורה של תביעות אפשריות, לרבות תביעה לקבלת דמי אבטלה, הכרה במחלות מקצוע או קבלת גמלת סיעוד או ניידות.

גם קבלת דמי לידה, מזונות, פיצוי על תאונה, הבטחת הכנסה או קבצה לילד נכה מחייבים טפסים, אישורים ובירוקרטיה מפרכת. אל כל אלה מצטרפים נפגעי פוליו ופעולות איבה, נפגעי עבודה ופושטי רגל, וכן אנשים הזקוקים לקצבאות זקנה ושארים.

ליווי של עורך דין ביטוח לאומי יאפשר לכם להתמודד בצורה יעילה יותר מול כל התביעות הללו, מול ועדות רפואיות ומול הביטוח הלאומי בכלל.

עורך דין ביטוח לאומי – וההיערכות לקרב

בחלק מהמקרים נדרש האזרח הישראלי לעמוד בפני ועדה רפואית שתקבע את חומרת מצבו ותשפיע, בהתאם, גם על הקצבה שיקבל.

כדי להגיע אל הוועדה מוכנים ככל האפשר, עורך דין ביטוח לאומי מעניק לכם ליווי אישי ומקצועי. הניסיון הרב והמיומנות בייצוג מבוטחים הם שעושים את ההבדל. כך ניתן גם לערער על החלטות הוועדה, ולשנות אותה מן הקצה אל הקצה.

במקרים רבים פוסקים בתי הדין כי ההחלטה שהתקבלה שגויה, וכי יש לבחון אותה מחדש – וזוהי עוד הוכחה לחשיבותו של עורך הדין בכל שלבי התהליך.

ייעוץ משפטי חוסך זמן

הטיפול בתביעות לביטוח לאומי עשוי להימשך זמן רב, הן בשל התביעות הרבות המוגשות – והן בשל הבירוקרטיה והסחבת.

עם זאת, ניתן לייעל את התהליך ולהימנע מעיכובים מיותרים בעזרת ייצוג משפטי מצדו של עורך דין ביטוח לאומי. ההיכרות עם השטח, המיומנות והניסיון בתביעות ביטוח לאומי, כל אלה יחד מעניקים לכם את היתרון בעמידה מול אחד הגופים הגדולים ביתר בישראל.

עם הידע הנכון ועם הליווי המקצועי ביותר, גם אתם תוכלו לקבל את כל מה שמגיע לכם.

צרו איתנו קשר

קונסלור